Kontakt

Har ni frågor eller funderingar är ni varmt välkomna att kontakta vår support expo@riksteatern.se, alternativt din konsulent i respektive region.

Kontaktuppgifter till de regionala konsulenterna


Ann-Christin Bernhardsson, ann-christin.bernhardsson@riksteatern.se


Lena Teveldal, lena.teveldal@riksteatern.se


Leif Persson, leif.persson@riksteatern.se


Camilla Frosterud, camilla.frosterud@riksteatern.se
Anna Flensburg, anna.flensburg@riksteatern.se (barn och unga)


Anya Johannesson, anya.johannesson@riksteatern.se


Linnea Bergström, linnea.bergstrom@riksteatern.se
Claes Forsell Andersson, claes.forsell-andersson@riksteatern.se


Therese Ramstedt, therese.ramstedt@riksteatern.se
Johan Ahlsell, johan.ahlsell@riksteatern.se