Kontakt

Har ni frågor eller funderingar är ni varmt välkomna att kontakta er konsulent, eller vår support på: expo@riksteatern.se

Kontaktuppgifter till de regionala konsulenterna

Riksteatern Väst

Frida Mehlin, frida.mehlin@riksteatern.se – Projektledare

Johan Ahlsell, johan.ahlsell@riksteatern.se

Sanna Nyman, sanna.nyman@riksteatern.se

 

Riksteatern Halland

Lena Teveldal, lena.teveldal@riksteatern.se

 

Riksteatern Jönköping

Leif Persson, leif.persson@riksteatern.se

 

Riksteatern Kalmar Län

Camilla Frosterud, camilla.frosterud@riksteatern.se
Anna Flensburg, anna.flensburg@riksteatern.se (barn och unga)

 

Riksteatern Blekinge

Ann-Christin Bernhardsson, ann-christin.bernhardsson@riksteatern.se

 

Riksteatern Kronoberg

Anya Johannesson, anya.johannesson@riksteatern.se

 

Riksteatern Skåne

Pia Paglialunda, pia.paglialunda@riksteatern.se

 

———————————————-

 

Arbetsgrupper för EXPO: SCENKONST 2020

Styrgrupp

Ordförande och tjänstepersoner inom Riksteatern Väst, Riksteatern Halland och Riksteatern Jönköpings län

Ledningsgrupp

Riksteatern Väst, Riksteatern Halland och Riksteatern Jönköpings län

Projektledare

Frida Mehlin, Riksteatern Väst frida.mehlin@riksteatern.se

Arbetsgrupp: Urvalsarbete

Riksteatern Väst, Riksteatern Halland, Riksteatern Jönköpings län, Riksteatern Skåne, Riksteatern Kalmar, Riksteatern Kronoberg och Riksteatern Blekinge

Arbetsgrupp: Anmälning, support och kommunikation

Riksteatern Väst (Frida Mehlin), Riksteatern Kalmar, Riksteatern Kronoberg och Riksteatern Skåne

Arbetsgrupp: Producenter och teknik

Riksteatern Jönköpings län, Riksteatern Väst (Johan Ahlsell), Riksteatern Halland och Riksteatern Blekinge

Arbetsgrupp: Event och logistik

Riksteatern Väst (Sanna Nyman)

Du når oss genom att ta direkt kontakt med berörd konsulent, alternativt skickar ett mail till exporiksteatern.se